Usługi doradcze

Firma NBC Consulting Sp. z o. o. (dawniej Nizielski & Borys Consulting) powstała w 2004 r. Od tego czasu aktywnie angażujemy się w proces zmian społeczno-gospodarczych wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom dynamicznie rozwijających się jednostek publicznych, przedsiębiorstw oraz instytucji świadomych konieczności podwyższenia jakości świadczonych usług.

Oferujemy profesjonalne usługi konsultingowe związane z pozyskaniem dotacji i zarządzaniem projektami współfinansowanymi z Unii Europejskiej oraz szeroko rozumianym doradztwem strategicznym, biznesowym oraz prawno-gospodarczym. Ponadto nasze działania koncentrują się wokół doradztwa informatycznego oraz realizacji projektów badawczych.  Osobnym profilem działalności firmy jest organizacja i prowadzenie szkoleń.

Sposób działania firmy jest prosty: występujemy jako Państwa partner. Respektując Państwa potrzeby, doświadczenie i pomysły, dodajemy naszą wiedzę, doświadczenie i umiejętności tak, aby wspólnie opracować najlepsze rozwiązanie. Każdy nasz Klient ściśle współpracuje z wyznaczoną przez firmę osobą prowadzącą projekt. Osoba taka zajmuje się przestrzeganiem realizacji zadania zgodnie z harmonogramem, pozyskaniem niezbędnych opracowań oraz jest odpowiedzialna za zespół ekspertów, których kwalifikacje odpowiadają specyfice i wymogom Państwa projektu.

 

Nasze atuty to:

  • wieloletnie doświadczenie,
  • kompetentny zespół ekspertów,
  • realizacja projektów niestandardowych, o wielomilionowych budżetach.

 

Co nas wyróżnia:

  • każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny,
  • szczegółowo zapoznajemy się ze specyfiką beneficjenta i przedsięwzięcia, tak by zwiększyć szansę na pozyskanie dotacji,
  • wyjaśniamy procedury związane z aplikowaniem, zawieraniem umów, rozliczaniem projektów i utrzymaniem celów projektów,
  • dokładamy wszelkich starań, aby realizacja projektu przebiegała efektywnie od momentu rozpoczęcia diagnozy potrzeb i możliwości do jego ostatecznego rozliczenia,
  • osiągamy wysoki współczynnik sukcesu.

 

NBC Consulting Sp. z o.o. - Serwis wykorzystuje pliki cookie's. Polityka prywatności. Biuro prasowe. Kontakt.